Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kradzież wkładu do lusterka - prośba o pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kradzież wkładu do lusterka - prośba o pomoc

    W wiecie może gdzie jest ten moduł wzmocnienia zapłonu w silniku AUQ? bo koło filtra nic nie znalazłem

  • #2
    Kradzież wkładu do lusterka - prośba o pomoc

    Ukradli mi dziś wkład lewy lusterka - czy to wystepuje jako część zamienna? I ważniejsze pytanie - czy na załączonym zdjęciu widzicie Koledzy jakieś uszkodzenia? Wydaje mi się że złodziej to wymontował delikatnie...

    Z góry dzięki za pomoc.
    GT
    Załączone pliki
    ___________
    Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

    Komentarz


    • #3
      Są na alledrogo dostępne bez problemu oryginały i zamienniki nie widać nic uszkodzonego tylko musisz kupić lusterko w plastiku i z matą grzewczą.
      jakby co posiadam kabel vag

      Komentarz


      • #4
        yosssarian, masz zamienniki np Link
        cena też dobra, wg mnie kupić założyć i jeździć.

        Komentarz


        • #5
          yosssarian, Widać że wszystko masz całe,możesz śmiało montować nowy wkład,tylko z matą grzewczą
          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
          Pozdrawiam ANIOL

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez aniol
            yosssarian, Widać że wszystko masz całe,możesz śmiało montować nowy wkład,tylko z matą grzewczą
            W 15 minut 3 rzeczowe odpowiedzi za to lubię to forum
            Jeszcze raz dzięki wszystkim
            GT
            ___________
            Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

            Komentarz


            • #7
              yosssarian, Tak to powinno wyglądać wszędzie
              http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
              Pozdrawiam ANIOL

              Komentarz


              • #8
                to już i takie rzeczy kradną??? masakra...
                W moich żyłach płynie etylina a sercem jest Turbina

                Komentarz


                • #9
                  może komuś nie działało podgrzewanie lusterka w zimę, to sobie pożyczył...

                  Mi spod bloku zniknęły kiedyś dekle do alusów, raz lusterko i tak samo wkład od lusterka w C5. Fakt, że oryginalne asferyczne kosztują ponad 100 zł, ale podobnie jak tutaj kupiłem zamiennik za kilkanaście czy kilkadziesiąt, też z podgrzewaniem i też bez problemu wszystko działało jak należy..

                  Dobrze, że mechanizm sterowania masz cały. Jakby Ci lusterko wyjmował amator to mógłbyś mieć jeszcze sterowanie do naprawy bądź wymiany. Wtedy koszty były by znacznie większe...

                  It's nice to be important but more important is to be nice

                  Komentarz


                  • #10
                    Na moje lewe lusterko też się znalazł amator, ale mu nie wyszło bo szkło pękło i wkład znalazłem na ziemi. Niestety był to niebieski wkład z RSa, a ich cena zabija, a zamienników brak.
                    obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                    wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                    Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam w klubie. Mi podprowadzili kiedyś prawe. Zamiennik sam wkład grzewczy kupiłem w dobrej cenie w Poznaniu gdzie jechałem z wrocka i miałem po drodze. Jakby co pisz na PW postaram się znaleźć ich wizytówkę lub namiary. Płaciłem coś ok 60 zeta.

                      Komentarz


                      • #12
                        Takie małe OT, tytuł tematu brzmi jakbyś prosił o pomoc przy kradzieży wkładu ;-)

                        Ja jakiś czas temu kupowałem wkład do Octavii bo podgrzewanie nie działało. Około 30zł kosztował i wkłada się to w 10 sekund.

                        Myślę, że w sklepach motoryzacyjnych będzie to dostępne od ręki. Koleżanka go Golfa IV bez problemu kupiła.

                        Komentarz


                        • #13
                          W Warszawie ukradli mi już dwa razy oba wkłądy. Kradną ćpuny, a potem można własne od pasera kupić na allegro. Trzeba dokupić tylko szkła-wkłady muszą być z tym elementem plastikowym który wchodzi w ten co został w obudowie lusterka.

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X